ten pierwszy

7/17/2018

Nazwa "jeszcze lepiej" wzięła się od piosenki zespołu Bisquit, w której nieco mimozowata, ale jednak o miłym głosie pani, śpiewa o porannej kawie, rosole, relacji, wdzięczności. Czy mogłoby być jeszcze lepiej, niż jest nam teraz tu? - pyta niemądra pani w tekście piosenki.  Mogło - ale kto by tam chciał. 

Usunęłam stąd wszystko, bez selecji na rzeczy bardziej lub mniej wartościowe, na te, które być może warto tu zostawić, a te które zdecydowanie zależy stąd wywalić. Poszło wszystko. Zniknął również sklep internetowy ze wszystkimi pięknymi zdjęciami kubków, misek i innych rzeczy, nad którymi trochę się napracowałam. W sklepie napisałam, że robię ładne rzeczy, żeby ludzie czuli, że ich dom jest wyjątkowy, jak nasz - już nie chcę. 

Mogę za to napisać szereg poradników o tym, jak dawać robić się w chuja latami  i nie zmądrzeć - w tym jestem świetna, chyba najlepsza. Mogłabym również pisać o tym jak mnie boli, że w dzisiejszym świecie ludzie to zwykłe kurwy, które  nie są w stanie ogarnąć swoimi marnymi umysłami rzeczy tak prostych (a jakże trudnych zarazem) jak lojalność, przyzwoitość, szacunek. Warto być przyzwoitym - mawiał pewnien mądry człowiek i wszyscy mają go w dupie. 
Takie czasy. 2 komentarze

 1. Jakie jest moje zdanie - dobrze wiesz. Uważam też, że generalizowanie nie jest OK... Ale biorąc pod uwagę szereg ostatnich zdarzeń oraz moje osobiste doświadczenie nie mogę nie zgodzić się, że ludzie to kurwy - z małymi, niestety bardzo małymi, wyjątkami. Najsmutniejsze jest jednak to, że musiałaś zrezygnować z czegoś tak fantastycznego jak Twoje kubki... Wierzę jednak w to, że podniesiesz się jak feniks! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kimkolwiek jesteś, przyjdź - poleję Ci.
   J.

   Usuń